Mládež KST Olomouc se představila na turnaji nejmladšího žactva v Brně

Říjen 01, 2019 / Autor: Linda Ivanová / / 0 komentářů

Série turnajů nejmladšího žactva Jihomoravského kraje, na kterém mohou startovat i hráči KST Olomouc, zahájila v neděli 22. září 2019 turnajem v Brně na Moravské Slávii. Těchto turnajů se tradičně účastní velký počet dětí od začínajících až po ty, které pravidelně startují na celostátních turnajích mládeže. Pro nás se jedná o výborné zpestření sezony a možnost utkat se s kvalitní konkurencí ve vlastní věkové kategorii.

Hráči byli rozděleni do čtyř výkonnostních divizí. Martin Ratajský, který již byl na žebříčku na základě několika účastí v minulé sezoně, startoval ve 3. divizi. Základní skupinu bez většího zaváhání vyhrál. Postupně si poradil s Bobkovou (Klobouky) 3:1, Krištofem (Tišnov) 3:0 a Vintrem (Vyškov) 3:1. V následné skupině o 1. – 4. místo již další výhru nepřidal. S Bučkovou (Hodonín) prohrál 2:3 a Urbánkem (Hoštice-Heroltice) 0:3. V rámci 3. divize tak obsadil konečnou 3. příčku.

Ve 4. divizi se sešlo 21 hráčů. Jednu ze šesti skupin ovládl Kuba Dusík po vítězství nad Flajšarem (Nový Lískovec) 3:1 a Bednářem (MS Brno) 3:0. V následném play-off se po vítězství nad T.Vokřínkem (MS Brno) 3:0 a A.Machovou (Mikulov) 3:2 dostal až do finále, kde podlehl P.Vokřínkovi (MS Brno) 3:0.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *