Z Vyškova vezeme první úspěchy

Listopad 06, 2018 / Autor: Linda Ivanová / / 0 komentářů

V sobotu 3.11. se dva hráči našeho klubu Jakub Dusík a Martin Ratajský zúčastnili krajského turnaje nejmladšího žactva (U11) ve Vyškově. Oba odehráli množství vyrovnaných zápasů se svými vrstevníky a vedli si na výbornou. Protože byli na svém prvním krajském turnaji této kategorie a zatím nebyli zařazeni v žebříčku, hráli oba 4.výkonnostní divizi (celkem 12 hráčů).

Martin v základní skupině nejprve prohrál s domácím Beranem 1:3, další dva zápasy proti Tuhé (Znojmo) a Bobkové (Klobouky) již zvládl vítězně. Do dalšího stupně postoupil z 2.místa ve skupině. Tam narazil na Šmerdovou (Břeclav). Po prvním nevýrazném setu zpřesnil útočnou hru a postoupil do semifinále, kde již nestačil na jistějšího Kocmana (Klobouky).

Kuba zahájil překvapivou výhrou 3:2 nad prvním nasazeným ve skupině Zálešákem (Břeclav). Následovala prohra 0:3 s Kocmanem (Klobouky) a výhra nad Křupkou (Vyškov). Protože tři hráči měli stejný počet výher a proher, sčítali se sety tří vzájemných zápasů. Kuba skončil na skóre třetí ve skupině a smolně tak nepostoupil dále. Vše si vynahradil v soutěži útěchy, kde exceloval. Nejdříve porazil Bučkovou (Hodonín), poté Berana (Vyškov) a ve finále Bobkovou (Klobouky).

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *