Úspěšné vystoupení v Kloboukách u Brna

Květen 13, 2019 / Autor: Linda Ivanová / / 0 komentářů

V neděli 12.května zavítali zástupci Klubu stolního tenisu Olomouc do Klobouk u Brna na turnaj mládeže. V konkurenci 22 hráčů nejmladší věkové kategorie (U 11) se prosadil Martin Ratajský, který postoupil až do finále.

V základní skupině si nejprve bez větších problémů poradil s Kučerovou (Klobouky) 2:0, následně prohrál s Hanákem (Morkůvky) 0:2. Z druhé pozice postoupil do 2. stupně soutěže, který se hrál vyřazovacím způsobem. V prvním kole vybojoval těsné vítězství s A.Machovou (Mikulov) 3:1, poté porazil turnajovou jedničku Kocmana (Klobouky) 3:0. V semifinále přehrál Z.Machovou (Mikulov) 3:1 a postoupil tak až do finále, kde na něj čekal stejný soupeř jako v základní skupině – D.Hanák. Úvod patřil Martinovi, který byl aktivnější a vyhrál první set, ještě v úvodu druhého setu dominoval. Poté začal dělat lehké chyby, soupeř převzal iniciativu a jistou hrou zvítězil 3:1. Gratulace Martinovi ke stříbrné medaili!!!

Turnaje se zúčastnila i Linda Ratajská, která ve skupině obsadila čtvrté nepostupové místo. Škoda těsně prohraného zápasu s Krontorádovou (Lanžhot). V soutěži útěchy si ale poradila s Kordiovskou (Klobouky) 3:0, poté již nestačila na Bláhovou (Klobouky) 1:3. I tak jí patřilo 3.místo v soutěži útěchy, které je velkou motivací do dalšího tréninku.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *